Hakkımızda

 

Baş-kar Bobinaj Elektrik işletmesi olarak müşterilerimize Kütahya ilinde hizmet vermekte ve aynı zamanda birmilyonnokta.com üyelerinden bir tanesi olarak yer almaktayız. Siz müşterilerimize elektrikli motorlar konusunda çok geniş kapsamlı bir hizmet vermekteyiz. Bu hizmeti sunarken çalışan ustalarımızın deneyimli ve tecrübeli olmaları sunulan hizmetin kalitesini her zaman en üst seviyelere taşıyan etkenler arasında yer almaktadır. Bu sebepten dolayı çalışan elemanlarımızı işe alırken sundukları meslekte uzun yıllar boyunca sigortalı olarak çalışmış olmaları şart sunmaktayız. Ayrıca bu elemanları çeşitli sınavlara tabi tutmak kaydıyla işe alımları gerçekleştirmekte ve bu sayede onların tecrübelerinden emin olmaktayız. İşletme olarak uyguladığımız bu sistemlerin en büyük amacı siz müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanmaktır.

 

Siz müşterilerimize dalgıç pompa, hidrofor, otomasyon, atık su pompası tamir ve satışları gibi konularda kaliteli ve güvenilir bir hizmet vermekteyiz. Sizlere sunduğumuz tamirler ve satışlar işletmemiz tarafından garanti altına alınmaktadır. Bu işlemler sonrasında belirli süreçler içerisinde yaşayacağınız tüm sorunlar işletmemiz tarafından karşılanmaktadır. Ayrıca tamir işlemlerini yaparken sizlerin bulunduğu ortamda yapmakta ve şeffaf bir şekilde hizmet vermekteyiz. Sunduğumuz hizmet sonrasında ortaya çıkardığımız fiyatlar ise piyasa şartlarına göre en uygun fiyatlar olarak dikkat çekmektedir.

 

Sizler de bu şeklide kaliteli ve güvenilir bir hizmet almak istiyorsanız Kütahya elektrik sektöründe hizmet veren işletmemiz ile iletişime geçerek istediğiniz şekilde bir hizmet alabilirsiniz. Aldığınız hizmetten memnun kalacağınızdan emin olabilirsiniz.